Getto Łódź 20 marek 1943, Getto Łódź, aluminium

Cena wywoławcza:
2 000 PLN
3 600 PLN
+ 80 %

Najrzadsza aluminiowa moneta Getta w Łodzi − wybita w nakładzie 600 sztuk przez Samorząd Żydowski w Getcie Łódzkim.

Patyna, niewielkie uszkodzenia tła.

Parchimowicz 16

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 6,97 g alu
Średnica: 33,5 mm;