II RP. 5 złotych 1934, Piłsudski, orzeł strzelecki, PRÓBA, srebro, stempel lustrzany, UNIKAT z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
25 000 PLN
+ 150 %

Bardzo rzadka moneta wybita w nieznanym nakładzie. Duża rzadkość na rynku kolekcjonerskim, szczególnie w takim stanie zachowania. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Wyśmienicie zachowany egzemplarz.

Parchimowicz P 146 e

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 10,98 g Ag
Średnica: 28,0 mm