II RP. 5 złotych Nike 1927, PRÓBA, srebro, stempel lustrzany, UNIKAT z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
30 000 PLN
50 000 PLN
+ 67 %

Ekstremalnie rzadka moneta wybita stemplem lustrzanym, w nieznanym nakładzie. Wgłębienia powstałe w wyniku niedoczyszczonego stempla. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Parchimowicz P 141 e

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 18,44 g Ag
Średnica: 33,0 mm