II RP. 2 złote 1933, głowa kobiety, PRÓBA, brąz z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
7 000 PLN
10 000 PLN
+ 43 %

Moneta wybita w nakładzie 100 sztuk, w brązie rzadko spotykana. Na rewersie wypukły napis PRÓBA. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Wyśmienity stan zachowania. Połysk.

Parchimowicz P 137 b

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 3,87 g brą
Średnica: 22,0 mm