Klucz szambelański – Mikołaj I

Cena wywoławcza:
5 000 PLN
17 000 PLN
+ 240 %

Klucz szambelański z lat 1825-1855. Uchwyt klucza w formie rosyjskiego cesarskiego orła z umieszczonym monogramem Mikołaja I. Na rewersie orła trzy uszka mocujące. Całość ręcznie cyzelowana i złocona.

Stan zachowania przedmiotu: zbliżony do idealnego

Stan zachowania:
Waga: 106,1 g
Średnica: 182 x 65 mm