II RP. 50 marek 1923, kobieta z kłosami, PRÓBA, brąz z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
8 000 PLN
10 000 PLN
+ 25 %

Moneta wybita w nakładzie 120 sztuk. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Bardzo rzadka w takim stanie zachowania. Dużo połysku, kolorowa patyna.

Parchimowicz P 117 a

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 5,33 g brą
Średnica: 20,0 mm