Gwiazda Orderu Orła Białego druga połowa XVIII w.

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
Niesprzedane

Gwiazda Orderu Orła Białego wykonana w latach 1764-1795. Bajorek, nić srebrna i srebrna złocona. Całość naszyta na materię, będącą prawdopodobnie częścią odświętnego ubioru.

stan zachowania przedmiotu: słaby.

Stan zachowania:
Średnica: 145,0 x 145,0 mm