II RP. 10 złotych 1933 głowa kobiety bez znaku

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
150 PLN
610 PLN
+ 307 %

Wspaniały, menniczy egzemplarz. Dużo połysku. Złocista patyna.
Parchimowicz 120c

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 22,0 g Ag .750