II RP. 10 złotych 1933 głowa kobiety bez znaku

Cena wywoławcza:
150 PLN
( Niedziela, 15 Marca, 09:00:00 )

Wspaniały, menniczy egzemplarz. Dużo połysku. Złocista patyna.
Parchimowicz 120c

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 22,0 g Ag .750