II RP. 50 marek 1923, kobieta z kłosami, PRÓBA, miedź

Cena wywoławcza:
8 000 PLN
14 000 PLN
+ 75 %

Bardzo rzadka moneta wybita w nieznanym nakładzie. Sporadycznie pojawiająca się na rynku.

Patyna. Przebarwienie na awersie.

Parchimowicz P 117 e

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 5,33 g mie
Średnica: 20,0 mm