II RP. 5 złotych 1931 Nike - RZADKI ROCZNIK

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
2 800 PLN
5 100 PLN
+ 82 %

Miejscowa patyna, dużo połysku w tle. Rzadki i ceniony rocznik.

Parchimowicz P114d; Fischer OB 013

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 18,00 g Ag