II RP. 5 groszy 19(-), PRÓBA, cynk, UNIKAT z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
20 000 PLN
20 000 PLN

Mennicza próba technologiczna, wybita w nakładzie 100 sztuk. Ekstremalnie rzadka moneta, po raz pierwszy w ofercie aukcyjnej. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Defekty tła.

Kopicki 9362 R6

Stan zachowania: 3/4 (VF/F)
Waga: 1,60 g cyn
Średnica: 16,0 mm