Odznaka pamiątkowa 2 Pułku Łączności

Cena wywoławcza:
2 000 PLN
4 200 PLN
+ 110 %

Odznaka pamiątkowa 2 Pułku Łączności, wersja oficerska. Srebro, emalia. Po stronie rewersu nabita cecha srebra warszawskiego urzędu probierczego (próba 2.), imiennik wykonawcy („J.M”) oraz numer („77”). Mocowanie w postaci gwintowanego słupka. Nakrętka sygnowana „ZJEDNOCZENI GRAWERZY”, dobrana z innej odznaki.

Stan zachowania przedmiotu: bardzo dobry.

Stan zachowania:
Średnica: 42,0 x 41,4 mm