II RP. 10 złotych 1933 głowa kobiety PCGS MS62

Cena wywoławcza:
240 PLN
( Niedziela, 15 Marca, 09:00:00 )

Doskonale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Rzadszy numizmat w takim stanie zachowania.
Parchimowicz 120c

Stan zachowania: PCGS MS62