II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem)

Cena wywoławcza:
70 PLN
( Niedziela, 15 Marca, 09:00:00 )

Złota patyna, połysk. Piękna prezencja monety.

Parchimowicz 120a

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 22,05 g Ag