II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (bez znaku)

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
60 PLN
90 PLN
+ 50 %

Dużo połysku, patyna.

Parchimowicz 120b

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 21,99 g Ag