Odznaka pamiątkowa 12 Kresowego Pułku Artylerii Polowej

Cena wywoławcza:
1 500 PLN
3 600 PLN
+ 140 %

Odznaka pamiątkowa 12 Kresowego Pułku Artylerii Polowej, wersja oficerska. Srebro, emalia. Po stronie rewersu nabita częściowo widoczna cecha srebra oraz imiennik wykonawcy („WB”). Mocowanie w postaci gwintowanego słupka. Oryginalna nakrętka sygnowana „W. BUSZEK WE LWOWIE” z nabitym na niej numerem („502”).

Stan zachowania przedmiotu: zbliżony do idealnego.

Stan zachowania:
Średnica: 41,0 x 41,0 mm