Odznaka pamiątkowa 28 Pułku Piechoty

Cena wywoławcza:
1 700 PLN
Niesprzedane

Odznaka pamiątkowa 28 Pułku Piechoty, wersja oficerska. Srebro, emalia. Nakładki mocowane nitowanymi sztyftami. Po stronie rewersu gwintowany słupek. Oryginalna nakrętka, sygnowana „W. GONTARCZYK WARSZAWA”.

Stan zachowania przedmiotu: dobry/bardzo dobry.

Ubytek emalii na prawym ramieniu krzyża.

Stan zachowania:
Średnica: 41,0 x 41,8 mm