II RP. 2 grosze 1939, PRÓBA, cynk z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
16 000 PLN
+ 60 %

Rzadka moneta wybita w nakładzie 200 sztuk. Na rewersie wklęsły napis PRÓBA. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Bardzo ładny stan zachowania. Drobne defekty tła.

Parchimowicz P 104 f

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 1,79 g cyn
Średnica: 18,0 mm