Rosja, ZSRR. 10 kopiejek 1968 NGC PL67 (MAX)

Cena wywoławcza::
100 pln
150 pln
50 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie.
Wyśmienicie zachowana moneta o prezencji lustrzanki.

Stan zachowania: NGC PL67 (MAX)

Polska XIX w./Rosja. 5 kopiejek 1851 BM, Warszawa NGC MS61 BN (MAX)
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną. W środku duża tarcza ze św. Jerzym. Św. Jerzy bez płaszcza.Rw.: W wieńcu nominał i data 1851. W odcięciu litery BMJedyny egzemplarz, który uzyskał notę MS.Bardzo rzadka moneta z mennica Warszawskiej w niespotykanym na rynku stanie zachowania. Nominał 5 kopiejek rzadko pojawia się na aukcjach, a w stanie menniczym stanowi ogromną rzadkość. Egzemplarz z pięknym połyskiem menniczy, ostrym detalem i równomierną patyną. Polecamy do najlepszych kolekcji.Kopicki 9560 (R3); Plage 460; Bitkin 852 (R1)
Cena wywoławcza:
3 000 pln
Rosja. Aleksander I. 5 kopiejek 1803 EM, Jekaterinburg PCGS MS64 BN (MAX) - Piękne
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjskiRw.: Nominał i data 1803 Odmiana z Orłem z 1802 roku.Najwyższa nota gradingowa na świecie W PCGS.Menniczy egzemplarz z piękną czekoladową patyną. Wspaniale zachowane detale. Rzadka moneta w tym stanie zachowania. Bitkin 284
Cena wywoławcza:
400 pln
Rosja, ZSRR. 15 kopiejek 1965 NGC PL67 (MAX)
Cena wywoławcza:
100 pln
Rosja, ZSRR. 15 kopiejek 1968 NGC PL68 (MAX)
Cena wywoławcza:
120 pln
Cena wywoławcza:
100 pln
Rosja, ZSRR. 5 kopiejek 1967 NGC PL65 (MAX)
Cena wywoławcza:
100 pln
Śląsk. Leopold I (1658-1705). Dukat 1676 SHS, Wrocław NGC MS61 (MAX)
Aw: Popiersie cesarza w prawo. W otoku: LEOPOLDVS D G R I S A G H B R.Rw: Cesarski dwugłowy orzeł, trzymający miecz i berło, z ukoronowanym herbem na piersi i koronie powyżej. W otoku: ARCHID AV D BVR & ST, data 1676.  Najwyższa nota gradingowa na świecie Bardzo rzadki dukat z mennicy wrocławskiej w doskonałym stanie zachowania. Wspaniale zachowany, połysk i wiekowa ciemniejsza patyna. KM 497 (Breslau); Herinek 297; Friedberg 277.
Cena wywoławcza:
12 000 pln
Aw.: Pod koroną monogram A IIRw.: Pod koroną nominał i data 1858, u dołu litery BMNajwyższa nota na świecie dla tego rocznika. Jedyny egzemplarz jaki otrzymał notę MS64 i odcień koloru RB!Wspaniale zachowany połysk i równomierna patyna z intensywnym blaskiem i przebijającym naturalnym kolorem miedzi przy wypukłych elementach. Ekstremalnie Rzadka moneta w tak znakomitym stanie zachowania.Bitkin 489; Plage 524; Conros 230/29
Cena wywoławcza:
2 500 pln