Odznaka pamiątkowa 1 Pułku Szwoleżerów

Cena wywoławcza:
3 500 PLN
7 100 PLN
+ 103 %

Odznaka pamiątkowa 1 Pułku Szwoleżerów, wersja oficerska. Srebro, emalia. Nakładka w centralnej części mocowana do odznaki trzema nitowanymi sztyftami. Po stronie rewersu wybite: data „5 XI 1918”, stylizowany imiennik Gontarczyka, cecha srebra warszawskiego urzędu probierczego (próba 2.) oraz numer („2”). Mocowanie w postaci gwintowanego słupka. Oryginalna nakrętka, sygnowana „W. GONTARCZYK WARSZAWA”. Rzadki egzemplarz z pierwszego nadania.

Stan zachowania przedmiotu: dobry/bardzo dobry.

Stan zachowania:
Średnica: 51,0 x 51,0 mm