II RP. 2 grosze 1923, PRÓBA, brąz z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
6 000 PLN
6 000 PLN

Moneta wybita w nakładzie 125 sztuk. Egzemplarz pochodzi z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz. Drobne skazy w tle. Patyna.

Parchimowicz P 103 a

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 1,53 g brą
Średnica: 15,0 mm