Odznaka pamiątkowa Polskiej Ligi Wojennej Walki Czynnej

Cena wywoławcza:
1 500 PLN
2 400 PLN
+ 60 %

Odznaka pamiątkowa Polskiej Ligi Wojennej Walki Czynnej. Tombak złocony, emalia. Mocowanie w postaci gwintowanego słupka. Oryginalna niesygnowana nakrętka. Po stronie rewersu grawerowany numer („467”). Drobne uszkodzenia emalii na tarczce położonej w centralnej części odznaki.

Stan zachowania przedmiotu: bardzo dobry.

Stan zachowania:
Średnica: 48,2 x 48,2 mm