Odznaka pamiątkowa Naczelnego Polskiego Komitetu Wojskowego

Cena wywoławcza:
2 000 PLN
3 500 PLN
+ 75 %

Odznaka pamiątkowa Naczelnego Polskiego Komitetu Wojskowego. Srebro, tombak, emalia. W centralnej części ażurowa nakładka przedstawiająca orła w koronie otoczonego wieńcem z liści laurowych. Pod nią emaliowana na czerwono, giloszowana tarczka, tworząca tło. Całość mocowana do odznaki czterema nitowanymi sztyftami. Po stronie rewersu gwintowany słupek. Oryginalna niesygnowana nakrętka.

Stan zachowania przedmiotu: zbliżony do idealnego.

Stan zachowania:
Średnica: 45,4 x 45,4 mm