II RP. 1 grosz 1925, PRÓBA, brąz z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
3 000 PLN
3 300 PLN
+ 10 %

Rzadka moneta wybita z okazji poświęcenia mennicy w nakładzie 1000 sztuk. Na rewersie, pod napisem GROSZ, wypukła data 21/V. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Patyna

Parchimowicz P 102

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 1,50 g brą
Średnica: 14,7 mm