II RP. 1 grosz 1939, PRÓBA, cynk, UNIKAT z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
17 000 PLN
+ 70 %

Ekstremalnie rzadka próbna moneta wybita w nieznanym nakładzie. Po raz pierwszy od 15 lat w ofercie aukcyjnej. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Wyśmienity egzemplarz.

Parchimowicz P 101 l

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 1,17 g cyn
Średnica: 14,7 mm