II RP. 1 grosz 1939, PRÓBA, cynk, UNIKAT z kolekcji W. Głuchowskiego

Aukcja 6 ( 25 Październik 2014 )

10 000 PLN
Cena końcowa: 17 000 PLN
Przebicie: + 70 %

Ekstremalnie rzadka próbna moneta wybita w nieznanym nakładzie. Po raz pierwszy od 15 lat w ofercie
aukcyjnej. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Wyśmienity egzemplarz.

Parchimowicz P 101 l

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 1,17 g cyn
Średnica: 14,7 mm

Aukcja 6
25, Październik 2014
Hotel Westin