II RP. 1 grosz 1923, Kings Norton, PRÓBA, brąz z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
Niesprzedane

Rzadka moneta wybita stemplem odwróconym w nakładzie 30 sztuk. Na rewersie, pod napisem GROSZ, litery KN − Kings Norton. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Wyśmienity stan zachowania. Piękna, kolorowa patyna.

Parchimowicz P 101 a

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 1,51 g brą
Średnica: 15,0 mm