II RP. 5 złotych 1930, Sztandar, stempel głęboki, srebro

Cena wywoławcza:
5 000 PLN
11 000 PLN
+ 120 %

Jedna z najrzadszych monet obiegowych II RP, tzw. sztandar głęboki.

Patyna. Świeża odbitka ze stempla.

Parchimowicz 115 b

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 17,74 g Ag
Średnica: 33,0 mm