II RP. 5 złotych 1925, Konstytucja 81 perełek, srebro z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
22 000 PLN
+ 120 %

Moneta z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Ponadprzeciętny stan zachowania, jak na ten typ monety. Drobne skazy w tle. Patyna.

Parchimowicz 113 b

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 24,95 g Ag
Średnica: 37,0 mm