Tadeusz Iger - Katalog trojaków polskich Ex. Wojciech Jakubowski z Dedykacją Igera

Aukcja 24 - sesja I ( 14 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
180 PLN
410 PLN
+ 128 %

Książka z dedykacją od autora książki Tadeusza Igera dla kolekcjonera nonet spółdzielni wojskowej Pana Wojciecha Jakubowskiego.

Wydanie pierwsze, Warszawa 2008. Liczba stron: 330. Oprawa twarda.

Katalog ten został opracowany przez zespół: T. Iger, Z. Galus, R. Kondrat, M. Kondrat.

Książka nosi ślady używania.

Dzisiaj katalog dostępny tylko i wyłącznie na rynku wtórnym , poszukiwana i ceniona książka.

Stan zachowania: