Sygnet herbowy Herb lilia przebita strzałką, ZŁOTO

Cena wywoławcza:
3 000 PLN
( Sobota, 14 Marca, 09:00:00 )

Masywny, wykonany w złocie sygnet, średnica wewnętrzna 21,5 mm. Herb lilia przebita strzałką. Polska cecha probiercza złota „3”. Bogato cyzelowany i grawerowany.

Stan zachowania:
Waga: 23,81 g Au .585