Królestwo Polskie. Mapa XVIII wiek

Cena wywoławcza:
300 PLN
( Sobota, 14 Marca, 09:00:00 )

Mapa ziem Rzeczpospolitej, Wenecji około 1776 rok. Według mapy z R. Vangondy z 1559 roku, Nancy.

Papier czerpany, miedzioryt. Wymiary płyty 49,5 x 61,2 cm. Niewielkie przetarcia.

Idealna pozycja do udekorowania gabinetu.

Stan zachowania:
Średnica: 49,5 x 61,2 cm