Polska XIX wiek. 5 kopiejek 1851 BM, Warszawa

Cena wywoławcza:
2 000 PLN
4 800 PLN
+ 140 %
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną.
W środku duża tarcza ze św. Jerzym. Św. Jerzy bez płaszcza.
Rw.: W wieńcu nominał i data 1851. W odcięciu litery BM

Wyśmienity stan zachowania. Piękna patyna. Przebarwienia metalu.

Kopicki 9560; Plage 460; Bitkin 852; Parchimowicz 1111 b
Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 25,33 g mi
Średnica: 36,0 mm;