Rosja. Piotr l. Połtina (1/2 rubla) 1725, Kadaszewski Dwor (Moskwa) - Rzadkie

Aukcja 24 - sesja I ( 14 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
1 200 PLN
1 650 PLN
+ 38 %

Aw.: Popiersie cara w prawo z narzuconym na zbroję płaszczem, napis w otoku
Rw.: Dwugłowy orzeł carski pod koroną, napis w otoku

W pełni czytelny egzemplarz. Patyna. Bardzo rzadka moneta.

Bitkin 1075 (R…R1)

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 13,82 g Ag