Belgia. Półtalar 1570, Biskupstwo Lüttich (Leodium).

Cena wywoławcza:
600 PLN
1 600 PLN
+ 167 %
Aw.: Orzeł Świętego Cesarstwa Rzymskiego tytulatura Maksymiliana II, data 1570, kontrsygnatura Holandii (lew).
Rw.: Gerard von Groesbeck 1564-1580, herb biskupi.

Leodium (dzisiaj Liège) – miasto we wschodniej Belgii.

Delmonte 452
Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 14,35 g Ag
Średnica: 34,0 mm