Zygmunt III Waza. Ort (18 groszy) 1621, Bydgoszcz

Aukcja 24 - sesja I ( 14 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
60 PLN
90 PLN
+ 50 %

Końcówka tytulatury na awersie PRV M. Gwiazdki na naramienniku zbroi.

Patyna. Rzadki.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 7,21 g Ag