Rosja. Mikołaj II. Rubel koronacyjny 1896, Petersburg

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
2 500 PLN
+ 150 %
Aw.: Głowa cara w lewo. Data 1896 i legenda otokowa.
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych insygnia koronacyjne oraz nominał.

Bitkin 322
Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 19,98 g Ag
Średnica: 34,0 mm