Rosja. Aleksander III. Rubel koronacyjny 1883, Petersburg

Cena wywoławcza:
1 500 PLN
2 300 PLN
+ 53 %
Aw.: Głowa cara w prawo. Data 1883, legenda otokowa.
Rw.:
W wieńcu z liści laurowych i dębowych insygnia koronacyjne, nominał.

Davenport 291; Bitkin 217
Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 20,57 g Ag
Średnica: 36,0 mm