Rosja, Mikołaj I. Rubel 1829, Petersburg, NGC AU58

Cena wywoławcza:
1 200 PLN
3 100 PLN
+ 158 %

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną. Nominał i data 1829
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis.

Bardzo ładny egzemplarz. Patyna.

Davenport 282; Bitkin 107

Stan zachowania: AU58 (AU58)
Średnica: 35,0 mm;