Cesarstwo Rzymskie. Faustyna I (138-141). Denar pośmiertny, Rzym

Cena wywoławcza:
50 PLN
( Sobota, 14 Marca, 09:00:00 )

Aw.: Popiersie cesarzowej w prawo
Rw.: Pietas trzymająca naczynie z kadzidłem

Patyna.

RIC 394a

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 2,88 g Ag