Cesarstwo Rzymskie. Maksymin I Trak (235-238). Sestercja 236-238, Rzym

Aukcja 24 - sesja I ( 14 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
300 PLN
300 PLN

Aw.: Popiersie w prawo i napis
Rw.: Cesarz, za nim dwa sztandary, w polu litery S-C

Rzadsza moneta. Patyna.

RIC 13

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 17,17 g brąz