Cesarstwo Rzymskie, Marek Aureliusz (161-180). Sestercja 173-174, Rzym

Aukcja 24 - sesja I ( 14 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
140 PLN
145 PLN
+ 4 %

Aw.: Głowa cesarza  w wieńcu laurowym w prawo
Rw.: Jupiter trzymający Wiktorię i włócznię, poniżej litery S - C

Patyna.

RIC 1098

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 22.14 g brąz