Cesarstwo Rzymskie, Hadrian (117-138). As, Rzym

Aukcja 24 - sesja I ( 14 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
200 PLN
200 PLN

Aw.: Głowa cesarza w prawo i napis w otoku
Rw.: Annona stojąca w lewo trzymająca kłosy zboża, po litery bokach S - C

Zielonkawa patyna.

RIC 796

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 12,57 g brąz