Cesarstwo Rzymskie. Klaudiusz (41-54). Kwadrans 41, Rzym

Aukcja 24 - sesja I ( 14 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
100 PLN
115 PLN
+ 15 %

Aw.: Trójnogi modius
Rw.: W polu litery SC, w otoku: PON M TR P IMP COS DES IT

Zielonkawa patyna. Rzadsza moneta.

RIC 84

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 3.37 g brąz