Republika Rzymska. L. Scribonius Libo. Denar 62 r. p.n.e.

Cena wywoławcza:
300 PLN
( Sobota, 14 Marca, 09:00:00 )

Aw.: Głowa Bonus Eventus w prawo, po bokach napis
Rw.: Puteal Scribonianum ozdobiony girlandami, u góry PVTEAL, u dołu SCRIBON

Ładny egzemplarz. Kolorowa patyna. Rzadsza moneta.

Sear 367

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 3,68 g Ag