Republika Rzymska. C. Vibius C.F Pansa. Denar 90 r. p.n.e.

Cena wywoławcza:
200 PLN
( Sobota, 14 Marca, 09:00:00 )

Aw.: Głowa Apollina w prawo, za nią napis PANSA
Rw.: Minerwa w kwadrydze w prawo, poniżej napis

Bardzo ładny egzemplarz z kolorową patyna. Rzadki denar, w tym stanie zachowania.

Sear 242

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 4,15 g Ag