Partia Vologases III 105-147 n.e. Drachma 105-147, Ekbatana

Aukcja 24 - sesja I ( 14 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
80 PLN
150 PLN
+ 88 %

Aw.: Popiersie króla w lewo
Rw.: Łucznik w prawo na tronie z łukiem

Patyna. Centryczne bicie.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 3.49 g Ag