285

Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1580, Wilno - ozdobnik nad głową Pogoni - RZADKOŚĆ R4

Cena wywoławcza::
1 200 pln
Cena końcowa:
2 700 pln
Przebicie:
125 %

Opis przedmiotu

Bardzo rzadka odmiana z ozdobnikiem nad głową Pogoni na rewersie. Wariant sporadycznie pojawiający się w sprzedaży aukcyjnej.

W dużej mierze zachowany połysk menniczy, wyraźne detale.

Rzadka pozycja, zwłaszcza w tym stanie zachowania. Polecamy.

Iger V.80.5.i (R4)

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 2,27 g Ag

Rekomendowane przedmioty

Zygmunt III Waza. Ort (18 groszy) 1613, Gdańsk PCGS MS63 (MAX)
Zygmunt III Waza. Ort (18 groszy) 1613, Gdańsk PCGS MS63 (MAX)
Aw.: Popiersie króla w prawo, w koronie i zbroi. W otoku: SIGIS 3 D G REX POL M D L R PRRw.: Dwa lwy podtrzymują tarczę miejską. Legendę rozpoczyna znak menniczy - Łapa niedźwiedzia. W otoku: MONETA CIVIT GEDANENSIS 1613Najwyższa gradingowa nota na świecie. Odmiana z kropką między D-G na awersie i kropką za łapą niedźwiedzia na rewersie.Wyśmienicie zachowana moneta ze świeżego stempla. Połysk na całej powierzchni, delikatna patyna podkreślająca detale. Niezmiernie trudny do zdobycia rocznik, szczególnie w tak pięknym stanie zachowania.Shatalin/Grendel GD13-12 (R2)
Cena wywoławcza:
3 000 pln
Rosja. Katarzyna II. Rubel 1779, Petersburg PCGS MS62 (MAX) - PIĘKNY
Rosja. Katarzyna II. Rubel 1779, Petersburg PCGS MS62 (MAX) - PIĘKNY
Aw.: Popiersie carycy w prawo, w małej koronie i napisy.Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną, nominał i data 1779 Najwyższa nota gradingowa na świecie.Wyśmienicie zachowana moneta i niezmiernie rzadka w takim stanie zachowania. Na Naszej 19 aukcji podobny egzemplarz sprzedany za 21 tys. Złotych. Polecamy do zaawansowanych kolekcji. Bitkin 115 (R); Petrov 3 ruble.
Cena wywoławcza:
6 000 pln
Rosja, ZSRR. 15 kopiejek 1965 NGC PL67 (MAX)
Rosja, ZSRR. 15 kopiejek 1965 NGC PL67 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie.Wyśmienicie zachowana moneta o prezencji lustrzanki.
Cena wywoławcza:
100 pln
Rosja, ZSRR. 15 kopiejek 1968 NGC PL68 (MAX)
Rosja, ZSRR. 15 kopiejek 1968 NGC PL68 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie.Wyśmienicie zachowana moneta o prezencji lustrzanki.
Cena wywoławcza:
120 pln
Rosja, ZSRR. 5 kopiejek 1967 NGC PL65 (MAX)
Rosja, ZSRR. 5 kopiejek 1967 NGC PL65 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie.Wyśmienicie zachowana moneta o prezencji lustrzanki.
Cena wywoławcza:
100 pln
Śląsk. Leopold I (1658-1705). Dukat 1676 SHS, Wrocław NGC MS61 (MAX)
Śląsk. Leopold I (1658-1705). Dukat 1676 SHS, Wrocław NGC MS61 (MAX)
Aw: Popiersie cesarza w prawo. W otoku: LEOPOLDVS D G R I S A G H B R.Rw: Cesarski dwugłowy orzeł, trzymający miecz i berło, z ukoronowanym herbem na piersi i koronie powyżej. W otoku: ARCHID AV D BVR & ST, data 1676.  Najwyższa nota gradingowa na świecie Bardzo rzadki dukat z mennicy wrocławskiej w doskonałym stanie zachowania. Wspaniale zachowany, połysk i wiekowa ciemniejsza patyna. KM 497 (Breslau); Herinek 297; Friedberg 277.
Cena wywoławcza:
12 000 pln
Polska XIX w./Rosja. 2 kopiejki 1856 BM, Warszawa NGC MS64 BN (MAX) - JEDYNA
Polska XIX w./Rosja. 2 kopiejki 1856 BM, Warszawa NGC MS64 BN (MAX) - JEDYNA
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną. W środku duża tarcza ze św. Jerzym. Św. Jerzy bez płaszcza.Rw.: W wieńcu nominał i data 1856. W odcięciu litery BMNajwyższa nota gradingowa na świecie i jedyna jaka otrzymałą tak wysoką notę MS 64BNOdmiana z zamkniętą cyfrą 2. Rzadka typ monety z Mennicy Warszawskiej  wybita w XIX wieku, sporadycznie pojawiający się na rynku.Piękny egzemplarz. Zachowany połysk menniczy oraz przebijający naturalny kolor miedzi.Ogromnej rzadkości moneta, w takim stanie zachowania to dziś egzemplarz do najlepszych kolekcji!Bitkin 464; Plage 486
Cena wywoławcza:
3 000 pln
Polska XIX wiek/ Rosja. Dienieżka 1858 BM, Warszawa NGC MS64 RB (MAX) - JEDYNE w RB
Polska XIX wiek/ Rosja. Dienieżka 1858 BM, Warszawa NGC MS64 RB (MAX) - JEDYNE w RB
Aw.: Pod koroną monogram A IIRw.: Pod koroną nominał i data 1858, u dołu litery BMNajwyższa nota na świecie dla tego rocznika. Jedyny egzemplarz jaki otrzymał notę MS64 i odcień koloru RB!Wspaniale zachowany połysk i równomierna patyna z intensywnym blaskiem i przebijającym naturalnym kolorem miedzi przy wypukłych elementach. Ekstremalnie Rzadka moneta w tak znakomitym stanie zachowania.Bitkin 489; Plage 524; Conros 230/29
Cena wywoławcza:
2 500 pln
Follow Us
Facebook Instagram YouTube Issuu
Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk od 1989 roku na rynku numizmatycznym
Organizujemy profesjonalne aukcje stacjonarne i internetowe. Posiadamy duże doświadczenie i renomę na rynku kolekcjonerskim i aukcyjnym na świecie. Oferujemy bezpłatną wycenę, skup gotówkowy i sprzedażą komisową, monet i medali z całego świata. W naszej ofercie znajdują się monety złote i srebrne (także monety inwestycyjne), złote sztabki, medale, odznaczenia, banknoty, monety współczesne, antyczne i średniowieczne. Wyceniamy pojedyncze przedmioty i całe kolekcje, pośredniczymy w gradingu amerykańskim monet i medali (NGC i PCGS). Gwarantujemy oryginalność, zapewniamy bezpieczeństwo, dyskrecję i kompleksową obsługę prawną transakcji. Zapraszamy do siedziby naszej Firmy, gdzie przyjmujemy numizmaty na nasze aukcje, bezpłatnie wyceniamy i prowadzimy skup za gotówkę.

Ustawienia prywatnosci

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naszej strony internetowej, a także w celach analitycznych i marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk Możesz przejrzeć dostępne możliwości i samodzielnie określić swoje preferencje, w tym opcję rezygnacji z plików cookies klikając w przycisk “zmień ustawienia”. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plików cookies skorzystaj z przycisku “więcej informacji”.