Lydia, Krezus (Kroisos) (561–546) r. p.n.e. 1/2 statera AR - Siglos

Aukcja 24 - sesja I ( 14 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
400 PLN
600 PLN
+ 50 %

Aw.: Lew atakujący byka, powyżej kontramarki
Rw.: Podwójne Quadratum Incusum

Czytelny egzemplarz. Patyna. Rzadka pozycja.

SNG 456

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 5,21 g Ag