Rosja. Elżbieta. 5 kopiejek 1757, Petersburg, NGC MS63

Cena wywoławcza:
1 500 PLN
1 500 PLN
Aw.: Monogram carycy Elżbiety.
Rw.: Nominał i data 1757

Trzecia najwyższa nota gradingowa (NGC MS63).

Wyśmienity stan zachowania. Piękna, kolorowa patyna.

Bitkin 342
Stan zachowania: MS63 (MS6VF)
Średnica: 14,0 mm;